O FIRMIE

MMX to firma stworzona dla ludzi z pasją do sportów motorowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu potrafimy poprawić Twój komfort jazdy. Specjalizujemy się w tuningu zawieszeń i przygotowaniu pojazdu pod konkretną dyscyplinę sportu.

Nasi Partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

Olej powinno się wymieniać zarówno w przednim zawieszeniu, jak i tylnym amortyzatorze co 20 mth. Jednak jeśli zawieszenie używane jest w dużym błocie lub w warunkach dużej ilości wody, olej powinien być wymieniony od razu po takim wyjeździe (treningu, zawodach).

Jest to bardzo indywidualna sprawa, zależna od wagi zawodnika, jego specyfiki jazdy oraz marki i modelu motocykla. Należy zaznaczyć, iż często możliwe jest odpowiednie dopasowanie zawieszenia bez konieczności wymiany sprężyny.

Ważny jest odpowiednio częsty serwis, co pozwoli na sprawdzenie kondycji zawieszenia. Poza tym powinno się pamiętać o czyszczeniu goleni przedniego zawieszenia po każdym wyjeździe (zwłaszcza w ciężkich warunkach), ponieważ błoto, które znajduje się na goleniu podczas przerw między wyjazdami zasycha i przy kolejnym wyjeździe niszczy zawieszenie

Zainteresowany?